Sporcularımızdan Merve, Kübra, Nurefşan ve Seyyid’in Babası olan 24.25.26.27. dönem Şanlıurfa Milletvekilimiz Halil ÖZCAN hakkın rahmetine kavuşmuştur. Kendisine Allahtan rahmet , ailesine ve sevenlerine sabır diliyoruz.
![](http://www.tgasdf.gov.tr/wp-content/uploads/2024/01/taziye-web.png)
Sporcularımızdan Merve, Kübra, Nurefşan ve Seyyid’in Babası olan 24.25.26.27. dönem Şanlıurfa Milletvekilimiz Halil ÖZCAN hakkın rahmetine kavuşmuştur. Kendisine Allahtan rahmet , ailesine ve sevenlerine sabır diliyoruz.